2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: „Rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku” realizowanego w ramach Inwestycji D 1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie niżej wymienionego sprzętu i oprogramowania: Zadanie 1 - Digitalizacja dokumentacji medycznej Zadanie 2 - Integracja i rozbudowa HIS Zadanie 3 - Integracja HIS z systemem CATO Zadanie 4 - Integracja HIS z Centralną Sterylizacją Zadanie 5 - Integracja systemu PACS z PUI Zadanie 6 - System dla Zakładu Patomorfologii Zadanie 7 - Oprogramowanie bazodanowe cz. 1.- dostawa licencji Zadanie 8 - Oprogramowanie bazodanowe cz.2 – migracja baz danych Zadanie 9 - System monitorowania dokumentacji medycznej Zadanie 10 - Infrastruktura IT i cyberbezpieczeństwo Zadanie 11 - Wsparcie Commvault Zadanie 12 – Wirtualny asystent AI Zadanie 13 - System rozpoznawania mowy AI Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania.
Interne Kennung: SI.2910.1.(16/ZP/26).2026.KP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Digitalizacja dokumentacji medycznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 1.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Integracja i rozbudowa HIS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 2.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Integracja HIS z systemem CATO
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 3.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Integracja HIS z Centralną Sterylizacją
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 4.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Integracja systemu PACS z PUI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 5.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - System dla Zakładu Patomorfologii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 6.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Oprogramowanie bazodanowe cz. 1 - dostawa licencji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 7.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Oprogramowanie bazodanowe cz.2 – migracja baz danych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 8.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - System monitorowania dokumentacji medycznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Infrastruktura IT i cyberbezpieczeństwo
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 10.
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 11 - Wsparcie Commvault
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 11.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 12 – Wirtualny asystent AI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 12.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 13 - System rozpoznawania mowy AI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie zadania 13.