369251-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Muldenkipper – Dodávka 2 ks nákladních vozidel N2 v elektrickém provedení s lisovací nástavbou pro komunální odpad
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka 2 ks nákladních vozidel N2 v elektrickém provedení s lisovací nástavbou pro komunální odpad
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 2 kusů nových, nepoužitých nákladních automobilů. Jedná se o vozidla se stejnou technickou specifikací.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34134200 Kipplastwagen, 34114000 Spezialfahrzeuge, 42415200 Kraftkarren, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungP26V00000064