369268-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu osób dializowanych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu osób dializowanych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1 transport osób na zabiegi hemodializy wykonywane w Stacji Dializ Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie z miejsca zamieszkania do Stacji Dializ Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie przy ul. Szpitalnej 45 i z powrotem oraz pomoc w wykonywaniu przez osoby dializowane czynności związanych z transportem np.: wsiadanie, wysiadanie itp.; 1.2 transport osób ze Stacji Dializ Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie przy ul. Szpitalnej 45 do ośrodków transplantacyjnych na terenie całego kraju (Polska) - w zależności od potrzeb Zamawiającego. 2. Przedmiot zamówienia oraz warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zostały szczegółowo opisane w Załączniku nr 2 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy). 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych z uwagi na okoliczność, iż zakres zamówienia jest możliwy do zrealizowania przez jednego Wykonawcę. Brak podziału nie ogranicza konkurencji na rynku, ani nie utrudnia dostępności do zamówienia. Podział zamówienia na części wiązałby się ze zwiększeniem kosztów dla Zamawiającego, trudnościami technicznymi i trudnościami związanymi z koordynacją działań różnych Wykonawców realizujących zamówienie. Taki podział mógłby zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy, określa wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), w tym w szczególności osób wskazanych do realizacji Przedmiotu Zamówienia w zakresie bezpośrednio związanym z transportem osób, tj. praca kierowców (czynności kierowania pojazdem, czynności związane z pomaganiem we wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu). Zasady zatrudnienia osób na umowę o pracę zostały określone w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 5. Usługi transportowe w zakresie przewozu osób dializowanych są usługami o szczególnym przeznaczeniu. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający udostępni na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/1307859.
Interne Kennung: WSZ-EP-11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część nr: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie dopuszcza możliwości skorzystania z prawa opcji.