See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ladestandere
Beschreibung: Kommunen udbyder i denne forbindelse opgaven med etablering og drift af el-ladestandere på 14 lokaliteter, heraf 12 lovpligtige og 2 valgfrie lokaliteter. Pladserne stilles til rådighed vederlagsfrit.
Vorherige Bekanntmachung: 604171-2024
Interne Kennung: Opstilling af ladestandere
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbudsmaterialet
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udbud af ladestandere
Beschreibung: Opstilling af ladestandere