See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herverpakkingstoestel apotheek
Beschreibung: De ziekenhuisapotheek is op zoek naar een geautomatiseerde totaaloplossing voor het intramuros omvormen tot scanbare eenheidsdosissen. De oplossing dient de operationele efficiëntie te verbeteren binnen de apotheek en dient de veiligheid van toediening aan het bed van de patiënt te waarborgen. Dit volgens de richtlijnen van het KB van 30 september 2020: houdende de bereiding en de aflevering van geneesmiddelen en het gebruik en de distributie van medische hulpmiddelen binnen verzorgingsinstellingen. Het ziekenhuis is op zoek naar een werkbare oplossing, die moet voldoen aan volgende voorwaarden: herverpakken of omvormen tot eenheidsdosis met de nodige leesbare informatie, zijnde productnaam, dosering, vorm, lotnummer en vervaldatum en daarnaast een scanbare code zodat scanning in KWS mogelijk is aan het bed van de patiënt. Belangrijk is dat de primaire industriële verpakking behouden blijft en niet beschadigd wordt. Zo kan er gewerkt worden in een non-classified ruimte en zijn bijkomende infrastructurele aanpassingen niet nodig voor een PIC/s conforme herverpakking. Een overzicht van het gamma dat we momenteel hebben in het ziekenhuis dat we wensen te herverpakken is terug te vinden in de excel bijlage 'Vragenlijst technische bepalingen herverpakkingstoestel'. Naast de vereiste vormen moeten zo veel mogelijk afmetingen en formaten herverwerkt kunnen worden op de aangeboden oplossing. Het ziekenhuis verwacht dat er minimum 4500 UD’s per werkdag van 7.6 uur kunnen herverpakt worden. Inschrijvers mogen (een combinatie van) bestaande toestellen aanbieden, zijnde de basisoplossing in het bestek. Inschrijvers mogen ook een ontwerp op maat indienen, dat na de gunning, binnen een redelijke tijdsmarge, kan gebouwd worden. Een ontwerp op maat kan ingediend worden als variant waarbij de indiening van een basisoplossing niet verplicht is. De apotheek zoekt naar oplossingen die: - binnen de voorziene ruimte in de apotheek passen. - een zo groot mogelijk gamma van uitgebreide apotheekproducten kunnen herverpakken en indien nodig vooraf versnijden - zorgen voor maximale automatisatie van het volledige herverpakkingsproces, met minimale input of tussenkomst van operatoren. - herverpakte voorraad vlot telbaar maken in de apotheek bij inventaristellingen Herverpakte doseringen dienen makkelijk in gebruik te zijn aan het bed (vlot scanbaar, product nog makkelijk herkenbaar, vlot te ontblisteren of openen, etiket mag niet in de weg zitten, mag niet per ongeluk loskomen, productgegevens makkelijk leesbaar en scanbaar, ...) De installatie wordt door de opdrachtnemer geleverd, geplaatst, bedrijfsklaar gemaakt en in dienst gesteld. De inschrijver voorziet en onderhoud de nodige software. De nodige koppelingen met alle individuele toestellen worden succesvol uitgevoerd en zijn functioneel bij oplevering d.w.z. zowel de hardwarematige koppelingen als de softwarematige koppelingen. Gehanteerde definities in het bestek: UD = eenheidsdosis of unit dose die productnaam, dosering, vorm, lotnummer en scanbare code bevat. Herverpakken = het omvormen naar een UD met behoud van de primaire industriële verpakking Definities van de verpakkingen in het gamma zijn terug te vinden in de excel bijlage 'Vragenlijst technische bepalingen herverpakkingstoestel'.
Interne Kennung: PPP0VM-206/5096/2023.072
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2023.072_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921320 Verpackungsmaschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Naast het gevraagde preventief onderhoudscontract moet de inschrijver ook een full omnium onderhoudscontract aanbieden waarvan de voorwaarden terug te vinden in deel III Technische Bepalingen, minstens moeten vervuld zijn. In de inventaris dient hiertoe enkel de meerkost tov het aangeboden preventief contract ingevuld te worden.)