2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa betonu towarowego, betonu szybkosprawnego, piasku stabilizowanego, podsypki, podbudowy z kruszywa, dodatku wydłużającego wiązanie betonu i pompy do betonu w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej jest dostawa betonu towarowego, betonu szybkosprawnego, piasku stabilizowanego, podsypki cementowo-piaskowej, podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem, mieszanki związanej cementem, dodatku wydłużającego wiązanie betonu oraz pompy do betonu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114000 Beton
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej jest dostawa betonu towarowego, betonu szybkosprawnego, piasku stabilizowanego, podsypki cementowo-piaskowej, podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem, mieszanki związanej cementem, dodatku wydłużającego wiązanie betonu i pompy do betonu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ