2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vakbekwaamheidsmanagementsysteem
Beschreibung: Het doel van de procedure is het verwerven, onderhouden en beheren van een VMS pakket. Met het VMS-pakket dient (op hoofdlijnen) de uitruk- en vakbekwaamheid registratie (opleiden en oefenen) zowel kwantitatief als kwalitatief te worden geregistreerd. De vergoedingen voor de vrijwilligers dienen vanuit het VMS-pakket berekend te worden en geëxporteerd te worden naar het HRM-systeem. Tevens kan de verzamelde data uit het pakket gebruikt worden voor data analyse in een breder perspectief om projecten binnen de organisatie te ondersteunen en sturingsinformatie te genereren. 960.000 over acht (8) jaar.
Interne Kennung: 009721/TK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft het verwerven, onderhouden en beheren van een VMS pakket. Met het VMS-pakket dient (op hoofdlijnen) de uitruk- en vakbekwaamheid registratie (opleiden en oefenen) zowel kwantitatief als kwalitatief te worden geregistreerd. De vergoedingen voor de vrijwilligers dienen vanuit het VMS-pakket berekend te worden en geëxporteerd te worden naar het HRM-systeem. Tevens kan de verzamelde data uit het pakket gebruikt worden voor data analyse in een breder perspectief om projecten binnen de organisatie te ondersteunen en sturingsinformatie te genereren. 960.000 over acht (8) jaar.
Interne Kennung: 1