2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wymiana transformatorów olejowych WN/SN, trójfazowych z regulacją napięcia pod obciążeniem, w wykonaniu napowietrznym na potrzeby Oddziału we Wrocławiu
Beschreibung: Wskazany w SWZ
Interne Kennung: PZP/TD-OWR/07322/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001