3694-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Kompleksowe zagospodarowanie (odbiór, transport, przetworzenie) odpadów o kodzie 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych, wytworzonych w wyniku przetwarzania odpadów selektywnie zbieranych, pochodzących z Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe zagospodarowanie (odbiór, transport, przetworzenie) odpadów o kodzie 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych, wytworzonych w wyniku przetwarzania odpadów selektywnie zbieranych, pochodzących z Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zagospodarowanie (odbiór, transport, przetworzenie) odpadów o kodzie 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych, wytworzonych z niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów selektywnie zbieranych, pochodzących z Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Masa odpadów, jaka będzie do odebrania z Zakładu w Kobiernikach do 4 000 Mg.
Vorherige Bekanntmachung711056-2025
Interne KennungZP.14/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001