369424-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausstattung und Zubehör – Zawarcie umowy ramowej na wykonanie dostaw i montażu wyposażenia lokali mieszkalnych na terenie miasta Gdańska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umowy ramowej na wykonanie dostaw i montażu wyposażenia lokali mieszkalnych na terenie miasta Gdańska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej obejmującej dostawę i montaż wyposażenia w maksymalnie 50 lokalach na terenie miasta Gdańska w ramach zamówień wykonawczych. Zakres dostaw obejmuje: a) dostawę elementów wyposażenia mieszkań, b) wniesienie elementów wyposażenia do lokali mieszkalnych, c) montaż wyposażenia zgodnie z dokumentacją producenta, zasadami sztuki montażowej oraz obowiązującymi normami i przepisami, d) regulację, uruchomienie i sprawdzenie prawidłowości działania elementów wyposażenia, o ile jest to wymagane, e) uporządkowanie miejsca realizacji po zakończeniu montażu, w tym usunięcie opakowań i odpadów powstałych w trakcie realizacji.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej obejmującej dostawę i montaż wyposażenia w maksymalnie 50 lokalach na terenie miasta Gdańska w ramach zamówień wykonawczych. Zakres dostaw obejmuje: a) dostawę elementów wyposażenia mieszkań, b) wniesienie elementów wyposażenia do lokali mieszkalnych, c) montaż wyposażenia zgodnie z dokumentacją producenta, zasadami sztuki montażowej oraz obowiązującymi normami i przepisami, d) regulację, uruchomienie i sprawdzenie prawidłowości działania elementów wyposażenia, o ile jest to wymagane, e) uporządkowanie miejsca realizacji po zakończeniu montażu, w tym usunięcie opakowań i odpadów powstałych w trakcie realizacji. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki: a) Projekt umowy ramowej – załącznik nr 2 do SWZ, b) Projekt umowy wykonawczej – załącznik nr 2a do SWZ, c) Opis przedmiotu zamówienia zawierający wymagania dotyczące wykonania dostaw w ramach realizacji zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ. Ww. zakres dostaw stanowi orientacyjny zakres. Uszczegółowienie przyjętego zakresu dostaw będzie następowało każdorazowo przy wszczęciu postępowań o udzielenie zamówień szczegółowych (wykonawczych) do umowy ramowej na wykonanie dostaw w konkretnych lokalach mieszkalnych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39140000 Haushaltsmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Optionen
Beschreibung der Optionenwznowienia i opcje nie przewidziane