See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Propojení SV Žďársko - ÚV VÍR a VOV
Beschreibung: Záměrem zadavatele je realizovat propojení vodárenských soustav Skupinového vodovodu Žďársko a Vírského oblastního vodovodu (dále jen "stavební záměr). Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace stavby pro provedení stavebního záměru a zajištění propojení stavebního záměru s dotčenými orgány státní správy, účastníky stavebního řízení a případně třetími osobami tak, aby zadavatel měl k dispozici finální verzi zadávací dokumentace pro výběr zhotovitele stavby a mohl zahájit zadávací řízení na výběr zhotovitele stavebního záměru v termínu dle harmonogramu v článku 6 smlouvy.
Interne Kennung: Ozn. o změně 06_06
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen