See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Wijs - SMK Drie Koningen Pastoor Boelenslaan
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Wijs Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000