See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu anestezjologicznego i intensywnej terapii oraz jednorazowego sprzętu do monitorów i respiratorów.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy jednorazowego sprzętu anestezjologicznego i intensywnej terapii oraz jednorazowego sprzętu do monitorów i respiratorów. Przedmiot zamówienia składa się z 47 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 665545-2025
Interne Kennung: 56/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 1 Igły do znieczuleń podpajęczynówkowych
Beschreibung: Igły do znieczuleń podpajęczynówkowych - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 65 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 2 Zestawy do kaniulacji dużych naczyń metodą Seldingera
Beschreibung: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń metodą Seldingera - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 3 Zestawy do kaniulacji dużych naczyń metodą Seldingera – pediatryczne
Beschreibung: Zestawy do kaniulacji dużych naczyń metodą Seldingera – pediatryczne - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 4 Filtry mechaniczne, elektrostatyczne, pediatryczne oraz wymienniki ciepła i wilgoci
Beschreibung: Filtry mechaniczne, elektrostatyczne, pediatryczne oraz wymienniki ciepła i wilgoci - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 5 Rurki intubacyjne i inny sprzęt anestezjologiczny
Beschreibung: Rurki intubacyjne i inny sprzęt anestezjologiczny - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 6 Sprzęt anestezjologiczny I
Beschreibung: Sprzęt anestezjologiczny I - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 7 Zestawy do toalety jamy ustnej, rurki tracheotomijne
Beschreibung: Zestawy do toalety jamy ustnej, rurki tracheotomijne - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 8 Maski do podawania tlenu i inny sprzęt anestezjologiczny
Beschreibung: Maski do podawania tlenu i inny sprzęt anestezjologiczny - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 9 Maski anestetyczne, urządzenia nadkrtaniowe dla dzieci i dorosłych
Beschreibung: Maski anestetyczne, urządzenia nadkrtaniowe dla dzieci i dorosłych - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 10 Zestaw do drenażu opłucnej, dreny z trokarem, zestawy do punkcji opłucnej
Beschreibung: Zestaw do drenażu opłucnej, dreny z trokarem, zestawy do punkcji opłucnej - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 11 Sprzęt anestezjologiczny II
Beschreibung: Sprzęt anestezjologiczny II - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 12 Sprzęt anestezjologiczny III
Beschreibung: Sprzęt anestezjologiczny III - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 13 Manometry do resuscytatora oraz kasety do ogrzewacza krwi i płynów FLUIDO
Beschreibung: Manometry do resuscytatora oraz kasety do ogrzewacza krwi i płynów FLUIDO - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 14 Kaniula dotętnicza oraz igła do odbarczania odmy
Beschreibung: Kaniula dotętnicza oraz igła do odbarczania odmy - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 15 Zestaw do monitorowania ciśnienia metodą inwazyjną
Beschreibung: Zestaw do monitorowania ciśnienia metodą inwazyjną - ilość i rodzaj ze względu na ograniczoną ilość znaków został podany w SWZ
Interne Kennung: 15