2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN 46/26 – Kompleksowa usługa prania i dezynfekcji oraz odbioru i dostawy bielizny szpitalnej z oddziałów dziecięcych i dla dorosłych (materacy, poduszek, kołder, koców, mopów i odzieży roboczej personelu, będących własnością Zamawiającego)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego prania i dezynfekcji oraz odbioru i dostawy bielizny szpitalnej z oddziałów dziecięcych i dla dorosłych (materacy, poduszek, kołder, koców, mopów i odzieży roboczej personelu, będących własnością Zamawiającego, w ilości i asortymencie przedstawionym w Załączniku nr 1 do SWZ - „Formularz asortymentowo-cenowy”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 1a - Opis przedmiotu zamówienia OPZ 3. Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy - Załącznik nr 4 do SWZ „Warunki umowne”. 4. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców – zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy PZP, jeżeli są już znani. 5. Jeżeli zmiana albo rezygnacja z Podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ust. 1 ustawy PZP, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny Podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż Podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. Przepis art. 122 ustawy PZP stosuje się odpowiednio.
Interne Kennung: PN 46/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0001