3695-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wejherowo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wejherowo
Beschreibung: Świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wejherowo, w Sektorze I “Północnym” oraz w Sektorze II “Południowym”. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do Zaproszenia.
Interne Kennung: RZPiFZ.271.48.2023.AOR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zakres realizacji zamówienia przewiduje odbiór i zagospodarowanie odpadów zmieszanych (niesegregowanych - 20 03 01, 20 03 99) oraz odpadów zbieranych w sposób selektywny tj. makulatura (20 01 01, 15 01 01), szkło (20 01 02, 15 01 07), plastik i metal wraz z opakowaniami wielomateriałowymi (20 01 39, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05), odpady zielone (20 02 01), odpady kuchenne ulegające biodegradacji - BIO (20 01 08), popiół (20 01 99). Uszczegółowieniem powyższego zakresu jest obowiązujący system segregacji i postępowania z odpadami powstającymi na nieruchomościach zamieszkałych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden