See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa dylówek na terenie leśnictw Sopotnia Dolna, Sopotnia Górna, Romanka Dolna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie dylówek w leśnictwach Sopotnia Dolna, Sopotnia Górna i Romanka Dolna.
Vorherige Bekanntmachung: 211383-2026
Interne Kennung: S.270.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa dylówek w leśnictwie Sopotnia Dolna.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie dylówek w leśnictwie Sopotnia Dolna. Całkowita długość dylówek w Leśnictwie Sopotnia Dolna , na terenie miejscowości Sopotnia Wielka wyniesie 500,00m i będzie wykonana w jednym odcinku o długość 500,00m, w obszarze działek o nr ewid.: 77016, 7015, 7013 w oddz. 157A Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówki stanowią belki podłużne z drewna okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18cm , zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18cm, długości 3,2m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0m. zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18cm, długości 4,5m obite palikami o średnicy 5cm i długości 80cm obustronnie.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Budowa dylówek w leśnictwie Sopotnia Górna.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie dylówek w leśnictwie Sopotnia Górna Całkowita długość dylówek w leśnictwie Sopotnia Górna , na terenie miejscowości Sopotnia Wielka wyniesie 250,00m i będzie wykonana w 5-ciu odcinkach: 1) Odcinek 1 długość 75,00m, w obszarze działek o nr ewid.: 7036, 7037 w oddz. 178c 2) Odcinki 2, 3 4 i 5 o długościach odpowiednio (32m+16m+90m+37m) i łącznej długość 175,00m w obszarze działki o nr ewid.: 7071 w oddz. 210f Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówki stanowią belki podłużne z drewna okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18cm , zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18cm, długości 3,2m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0m zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18cm, długości 4,5m obite palikami o średnicy 5cm i długości 80cm obustronnie.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Budowa dylówek w leśnictwie Romanka Dolna.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie dylówek w leśnictwie Romanka Dolna Całkowita długość dylówek w leśnictwie Romanka Dolna, na terenie miejscowości Sopotnia Mała wyniesie 390,00m i będzie wykonana w 2-ch odcinkach: 1) Odcinek 1 o długości 350,00m, w obszarze działek o nr ewid.: 9046/5, 9047/7, oddz. 253c, 254a 2) Odcinek 2 o długości 40,00m, w obszarze działki o nr ewid.: 9042/7 oddz. 251g Projektowana szerokość jezdni: 3,20 m Konstrukcję nośną dylówki stanowią belki podłużne z drewna okrągłego niekorowanego o średnicy „średniej” 18cm , zakotwione w gruncie rodzimym. Na wyprofilowanym i zagęszczonym podłożu gruntowym układa się poprzeczne belki - pokład z wałków niekorowanych o średnicy średniej 18cm, długości 3,2m jedna obok drugiej. W celu stabilizacji nawierzchni z drewna okrągłego w odległościach co 5,0m. zaprojektowano belki poprzeczne średnica średnia 18cm, długości 4,5m obite palikami o średnicy 5cm i długości 80cm obustronnie.
Interne Kennung: Część 3