2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace zlínského zámku - ETAPA 1 podzemní přístavba
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace podzemní přístavby zámku, která je umístěna na severozápadní straně od objektu. Podzemní přístavba je navržena mimo stávající zastavěné plochy zámku. Tato přístavba bude propojena se stávajícím sklepním prostorem z obou stran prostřednictvím nově vytvořených průrazů v obvodovém zdivu. V prostorách podzemní přístavby vzniknou prostory pro umístění technologie zámku (výměníková stanice, rozvodna NN, místnosti pro umístěn UPS a RACK) a zázemí pro gastro provoz (šatny s hygienickým zázemím, prostory pro přípravu a skladování zeleniny, chlazený sklad potravin přípravna a suchý sklad potravin). Dále jsou v rámci suterénu řešeny prostory pro organizaci Živý Zlín (šatna, hygienické prostory, sklad). V prostoru podzemního objektu jsou navrženy i prostory pro uložení odpadů jak z provozu gastra, tak i z provozu celého Zámku. Je zde navržena zásobovací plošina pro potřeby zásobování gastroprovozu či pro vyvážení popelnic apod. Přístup do podzemní přístavby je řešen přímo ze sklepních prostor Zámku, navržen je i únikový východ z těchto prostor na veřejné prostranství, který ústí zhruba v polovině svahu Sadu Svobody. Stavba bude prováděna v koordinaci s další stavbou zadavatele ve stejné lokalitě - "Revitalizace sadu Svobody ve Zlíně".
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace podzemní přístavby zámku, která je umístěna na severozápadní straně od objektu. Podzemní přístavba je navržena mimo stávající zastavěné plochy zámku. Tato přístavba bude propojena se stávajícím sklepním prostorem z obou stran prostřednictvím nově vytvořených průrazů v obvodovém zdivu. V prostorách podzemní přístavby vzniknou prostory pro umístění technologie zámku (výměníková stanice, rozvodna NN, místnosti pro umístěn UPS a RACK) a zázemí pro gastro provoz (šatny s hygienickým zázemím, prostory pro přípravu a skladování zeleniny, chlazený sklad potravin přípravna a suchý sklad potravin). Dále jsou v rámci suterénu řešeny prostory pro organizaci Živý Zlín (šatna, hygienické prostory, sklad). V prostoru podzemního objektu jsou navrženy i prostory pro uložení odpadů jak z provozu gastra, tak i z provozu celého Zámku. Je zde navržena zásobovací plošina pro potřeby zásobování gastroprovozu či pro vyvážení popelnic apod. Přístup do podzemní přístavby je řešen přímo ze sklepních prostor Zámku, navržen je i únikový východ z těchto prostor na veřejné prostranství, který ústí zhruba v polovině svahu Sadu Svobody.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: dle obchodních podmínek zadavatele - Smlouva o dílo