369609-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby nowego kierunku studiów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego na potrzeby nowego kierunku studiów
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby nowego kierunku studiów. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung235749-2025
Interne KennungBZP.261.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby nowego kierunku studiów”. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.