See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa serwisowa systemu CSORB
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Usług Poszerzonego Serwisu, polegających na utrzymaniu gotowości serwisu, dochowania czasu reakcji i czasu usunięcia Awarii - przy zachowaniu poziomów i wymagań określonych w Załączniku nr 1 do Umowy; 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do Zaproszenia.
Interne Kennung: POST/DYS/OB/GZA/00122/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001