36963-2026 - Ergebnis
Tschechien – Büromöbel – TGM 16 – interiér budovy Magistrátu v Přerově
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTGM 16 – interiér budovy Magistrátu v Přerově
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka interiérového vybavení budovy Magistrátu města Přerova.
Interne KennungN006/25/V00027667
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna ceny v důsledku změny DPH; k ceně sjednané ve smlouvě v Kč bez DPH bude účtována daň z přidané hodnoty (DPH) vždy v zákonem stanovené sazbě a výši k datu uskutečněného zdanitelného plnění