2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoonmaak Wijzer aan de Amstel
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één of meerdere leveranciers voor het Schoonmaakonderhoud voor Wijzer aan de Amstel Voor informatie over de omvang van de opdracht verwijs ik u door naar de uitnodiging tot inschrijving.
Interne Kennung: 590808
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbaar
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1 betreft de locaties: Het Duet en De Kwikstaart Voor informatie over de omvang van de opdracht verwijs ik u door naar de uitnodiging tot inschrijving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Perceel 2 betreft de locaties: De Zon en De Springschans Voor informatie over de omvang van de opdracht verwijs ik u door naar de uitnodiging tot inschrijving.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Perceel 3 betreft de locaties: 't Startnest en De Vuurvogel Voor informatie over de omvang van de opdracht verwijs ik u door naar de uitnodiging tot inschrijving.
Interne Kennung: 3