See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie obiektów UD Włochy i terenu wokół urzędu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania obiektów Urzędu Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy przy Al. Krakowskiej 255 oraz Al. Krakowskiej 257 w Warszawie wraz ze sprzątaniem terenu zewnętrznego wokół budynku przy Al. Krakowskiej 257 w Warszawie, w tym w szczególności: • sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, klatek schodowych, magazynów, archiwów, pomieszczeń sanitarnych, gospodarczych i socjalnych oraz uzupełnianie artykułów higieniczno-sanitarnych, utrzymanie w czystości szafy chłodniczej tzw. jadłodzielni; • sprzątanie posesji; • odśnieżanie i likwidacja gołoledzi; • odkażanie i mycie aparatów telefonicznych; • sprzątanie tarasu III i IV piętra; • pranie wykładzin dywanowych, wykładzin w kąciku dla dzieci oraz wycieraczek wykładzinowych; • pranie mebli tapicerowanych (krzeseł i foteli); • mycie okien i krat rozsuwanych; • mycie elewacji; • sprzątanie i odśnieżanie dachu; • mycie tablic na ogłoszenia; • inne prace zlecane w miarę potrzeb – rozliczane w roboczogodzinach. 2. Materiały, środki czystości i sprzęt niezbędny do wykonania prac będących przedmiotem umowy dostarczy wykonawca. 3. Obowiązkiem wykonawcy będzie zapewnienie stałego składu pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę (minimum 6 osób) w wymiarze minimum 0,5 etatu każdy. 4. Obowiązkiem wykonawcy lub podwykonawcy będzie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wszystkich osób, które będą wykonywały czynności codzienne takie jak: sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, klatek schodowych, magazynów, archiwów, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń gospodarczych i socjalnych oraz uzupełnianie środków higieniczno-sanitarnych, utrzymywanie w czystości szafy chłodniczej tzw. jadłodzielni, sprzątania posesji wokół budynku. 5. Szczegółowy zakres, opis oraz sposób wykonania usług został określony w: • Projekcie postanowień umowy (dalej także „PPU”) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ; • Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. • Wzorze kosztorysu ofertowego ujętym w systemowym formularzu oferty. 6. W trakcie realizacji zamówienia Zamawiający będzie uprawniony do wykonywania czynności kontrolnych wobec Wykonawcy odnośnie do spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane czynności. Zakres czynności kontrolnych oraz wykaz dowodów, które Wykonawca będzie miał obowiązek przedstawienia na wezwanie Zamawiającego, został wskazany § 2 PPU, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do korekt ilości usług (wynikających z bieżących potrzeb powstałych w trakcie realizacji umowy, a nie znanych w chwili jej zawarcia) w stosunku do ilości podanych w kosztorysie ofertowym. Zmiany w ilości jednostek obmiarowych nie spowodują zwiększenia wynagrodzenia wykonawcy i nie będą stanowiły zmian warunków umowy. Zamawiający planuje wykonać nie mniej niż 70 % łącznej wartości zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 118244-2026
Interne Kennung: PN.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania obiektów Urzędu Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy przy Al. Krakowskiej 255 oraz Al. Krakowskiej 257 w Warszawie wraz ze sprzątaniem terenu zewnętrznego wokół budynku przy Al. Krakowskiej 257 w Warszawie, w tym w szczególności: • sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, klatek schodowych, magazynów, archiwów, pomieszczeń sanitarnych, gospodarczych i socjalnych oraz uzupełnianie artykułów higieniczno-sanitarnych, utrzymanie w czystości szafy chłodniczej tzw. jadłodzielni; • sprzątanie posesji; • odśnieżanie i likwidacja gołoledzi; • odkażanie i mycie aparatów telefonicznych; • sprzątanie tarasu III i IV piętra; • pranie wykładzin dywanowych, wykładzin w kąciku dla dzieci oraz wycieraczek wykładzinowych; • pranie mebli tapicerowanych (krzeseł i foteli); • mycie okien i krat rozsuwanych; • mycie elewacji; • sprzątanie i odśnieżanie dachu; • mycie tablic na ogłoszenia; • inne prace zlecane w miarę potrzeb – rozliczane w roboczogodzinach. 2. Materiały, środki czystości i sprzęt niezbędny do wykonania prac będących przedmiotem umowy dostarczy wykonawca. 3. Obowiązkiem wykonawcy będzie zapewnienie stałego składu pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę (minimum 6 osób) w wymiarze minimum 0,5 etatu każdy. 4. Obowiązkiem wykonawcy lub podwykonawcy będzie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wszystkich osób, które będą wykonywały czynności codzienne takie jak: sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, klatek schodowych, magazynów, archiwów, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń gospodarczych i socjalnych oraz uzupełnianie środków higieniczno-sanitarnych, utrzymywanie w czystości szafy chłodniczej tzw. jadłodzielni, sprzątania posesji wokół budynku. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do korekt ilości usług (wynikających z bieżących potrzeb powstałych w trakcie realizacji umowy, a nie znanych w chwili jej zawarcia) w stosunku do ilości podanych w kosztorysie ofertowym. Zmiany w ilości jednostek obmiarowych nie spowodują zwiększenia wynagrodzenia wykonawcy i nie będą stanowiły zmian warunków umowy. Zamawiający planuje wykonać nie mniej niż 70 % łącznej wartości zamówienia.