2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrakt vedr. levering af telefoniydelser
Beschreibung: EIFO agter at indgå kontrakt med en leverandør, som kan tilbyde mobilabonnementer til EIFOs medarbejdere og samarbejdspartnere i ind- og udland. Udover mobiltelefoni har EIFO behov for omstillings- og callcenter-funktioner, samt løbende service og support.
Interne Kennung: 2024-82135
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64000000 Post- und Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000