See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja infrastruktury wraz z doposażeniem w wysokiej klasy sprzęt i aparaturę medyczną Lecznictwo Ambulatoryjne Piekarskiego Centrum Medycznego sp. z o.o. w Piekarach Śląskich, celem zwiększenia efektywności, dostępności i jakości świadczeń zdrowotnych w ramach centrum opieki wysokospecjalistycznej Krajowej Sieci Kardiologicznej realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy (...)"
Beschreibung: „Modernizacja infrastruktury wraz z doposażeniem w wysokiej klasy sprzęt i aparaturę medyczną Lecznictwo Ambulatoryjne Piekarskiego Centrum Medycznego sp. z o.o. w Piekarach Śląskich, celem zwiększenia efektywności, dostępności i jakości świadczeń zdrowotnych w ramach centrum opieki wysokospecjalistycznej Krajowej Sieci Kardiologicznej realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia Inwestycja D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, w tym: Część 1 (Zadanie nr 7) – Zakup kozetki lekarskiej –3 sztuki. Część 2 (Zadanie nr 8) – Zakup kozetki do badań UKG sterowanej elektrycznie – 1 sztuka. Część 3 (Zadanie nr 10) – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: biurko lekarskie -3 sztuki, Część 4 (Zadanie nr 11) – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: fotel lekarski do biurka - 3 sztuki. Część 5 (Zadanie nr 12) – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: fotel do wykonywania badań UKG - 3 sztuki. Część 6 (Zadanie nr 13) – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: szafka na leki - 3 sztuki. Część 7 (Zadanie nr 14) – Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: szafa do przechowywania głowicy do badań TEE - 1 sztuka.
Interne Kennung: DZP - 8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Modernizacja infrastruktury wraz z doposażeniem w wysokiej klasy sprzęt i aparaturę medyczną Lecznictwo Ambulatoryjne Piekarskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Piekarach Śląskich, celem zwiększenia efektywności , dostępności i jakości świadczeń zdrowotnych w ramach centrum opieki wysokospecjalistycznej Krajowej Sieci Kardiologicznej”
Beschreibung: Zakup kozetki lekarskiej – 3 sztuka.
Interne Kennung: Część 1 (Zadanie nr 7)
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zakup kozetki do badań UKG sterowanej elektrycznie – 1 sztuka
Interne Kennung: Część2 (Zadanie nr 8)
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: biurko lekarskie -3 sztuki
Interne Kennung: Część 3 (Zadanie nr 10)
Los: LOT-0004
Beschreibung: Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: fotel lekarski do biurka - 3 sztuki
Interne Kennung: Część 4 (Zadanie nr 11)
Los: LOT-0005
Beschreibung: Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: fotel do wykonywania badań UKG - 1 sztuka.
Interne Kennung: Część 5 (Zadanie nr 12)
Los: LOT-0006
Beschreibung: Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: szafka na leki - 3 sztuki.
Interne Kennung: Część 6 (Zadanie nr 13)
Los: LOT-0007
Beschreibung: Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: szafa do przechowywania głowicy do badań TEE - 1 sztuka.
Interne Kennung: Część7 (Zadanie nr14)