369754-2026 - Ergebnis
Polen – Punktions- und Blutentnahmeausrüstung – Dostawa systemu zamknietego próżniowego do pobierania krwi, próbówek do mikrometofy pobierania krwi oraz dostawa kompresów i opatrunków włóknikowych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu zamknietego próżniowego do pobierania krwi, próbówek do mikrometofy pobierania krwi oraz dostawa kompresów i opatrunków włóknikowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa probówek, mikroprobówek do zamkniętego, próżniowego systemu pobierania krwi, kompresów włóknikowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części (pakiety). Wykonawca może składać ofertę do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. 1 Dostawa probówek do zamkniętego, próżniowego systemu pobierania krwi. 2 Dostawa probówek do mikrometody pobierania krwi. 3 Dostawa kompresów i opatrunków włóknikowych. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1A do SWZ ( Zestawienie parametrów granicznych) oraz w 1B do SWZ ( Formularz asortymentowo-cenowy), które stanowią integralną część SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141119 Kompressen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1 Dostawa probówek do zamkniętego, próżniowego systemu pobierania krwi.
BeschreibungDostawa probówek do zamkniętego, próżniowego systemu pobierania krwi.
Optionen
Beschreibung der Optionennie
LosLOT-0002
Titel2 Dostawa probówek do mikrometody pobierania krwi.
BeschreibungDostawa probówek do mikrometody pobierania krwi.
LosLOT-0003
Titel3 Dostawa kompresów i opatrunków włóknikowych.
BeschreibungDostawa kompresów i opatrunków włóknikowych.