See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka rozwojowa/Pożyczka rozwojowa z umorzeniem w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Lubelskiego
Beschreibung: 1. BGK chce budować partnerskie relacje, oparte na etyce i zaufaniu. Dlatego też Wykonawca, podpisując umowę w sprawie niniejszego zamówienia publicznego oświadcza, iż zapoznał się z Kodeksem postępowania dla Partnerów Biznesowych BGK udostępnionym pod linkiem https://www.bgk.pl/files/public/Pliki/O_Banku/Kodeks_dla_Partnerow_Biznesowych_BGK.pdf i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Niniejszy Kodeks staje się integralną częścią umowy. 2. Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka rozwojowa, przeznaczonym na finansowanie projektów/inwestycji z zakresu rozwoju sektora MŚP realizowanych na terenie woj. lubelskiego. Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (zwaną dalej: Metryka) stanowiącej załącznik do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU).
Interne Kennung: DZK/31/DIF/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka rozwojowa, przeznaczonym na finansowanie projektów/inwestycji z zakresu rozwoju sektora MŚP realizowanych na terenie woj. lubelskiego. Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (zwaną dalej: Metryka) stanowiącej załącznik do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU). 2. Zamówienie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych w wysokości 84,61% wartości zamówienia podstawowego tj. przekazaniu Wkładu finansowego ze środków Funduszu Funduszy na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy oraz obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi określonej w SWZ cz. III tj. wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Pożyczka Rozwojowa” oraz udzieleniu co najmniej 52 Jednostkowych Pożyczek o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Rozwojowa” w łącznej wysokości co najmniej 22 000 000,00 zł z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego z przeznaczeniem na wsparcie przedsięwzięć realizowanych przez co najmniej: • 44 mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) wprowadzających innowacje produktowe lub procesowe, • 11 mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) wprowadzających innowacje organizacyjne lub marketingowe. Wykonawca zobowiązuje się do wypłaty przed upływem połowy Okresu Budowy Portfela co najmniej 40% Limitu Pożyczki Rozwojowej na Jednostkowe Pożyczki dla Ostatecznych Odbiorców