2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Leveren van 5 vispassages type vislift
Beschreibung: Vislift B.V. is de enige partij die een oplossing kan leveren die voldoet aan de eisen en wensen vanuit het waterschap. Dit komt mede door patenten op essentiële onderdelen van de vispassage: Variabele besturing van de flow afgestemd op vissoorten en omgevingsparameters Ontwerp van de visvriendelijke deur aan de inzwemzijde van de vislift Hydrauliek in de bekkens en uniek opgestelde rustkamer binnen de vislift Waterschap WDODelta wenst meerdere vispassages te realiseren op basis van bewezen techniek. 5 visliften
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren van vispassages type vislift plus aanverwante werkzaamheden
Beschreibung: Vrijwillige transparantie 10 vispassages type vislift
Interne Kennung: 1