See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli wykonywanych na wymiar wraz z ich montażem i dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Dostawa mebli wykonywanych na wymiar wraz z ich montażem i dodatkowym wyposażeniem; szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SOPZ będący załącznikiem nr 1 do zaproszenia.
Interne Kennung: ZP/WR/4/2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa mebli wykonywanych na wymiar wraz z ich montażem i dodatkowym wyposażeniem: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SOPZ będący załącznikiem do zaproszenia.