See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla zadania "Doposażenie poradni specjalistycznych oraz utworzenie form leczenia jednego dnia w SPZZOZ w Przasnyszu
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego podzielonego na pakiety dla SPZZOZ w Przasnyszu.
Interne Kennung: SPZZOZ.ZP/40/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - sprzęt rehabilitacyjny
Beschreibung: Pakiet 1 - sprzęt rehabilitacyjny. Pakiet składa się z 10 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - wyposażenie medyczne
Beschreibung: Pakiet 2 - wyposażenie medyczne. Pakiet składa się z 7 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - sprzęt urologiczny
Beschreibung: Pakiet 3 - sprzęt urologiczny. Pakiet składa się z 4 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - sprzęt ginekologiczny
Beschreibung: Pakiet 4 - sprzęt ginekologiczny. Pakiet składa się z 3 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - aparat USG
Beschreibung: Pakiet 5 - aparat USG. Pakiet składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - diatermia
Beschreibung: Pakiet 6 - diatermia. Pakiet składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - rejestrator holtera
Beschreibung: Pakiet 7 - rejestrator holtera. Pakiet składa się z 2 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - aparat znieczulania
Beschreibung: Pakiet 8 - aparat do znieczulania. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - system monitoringu pacjenta
Beschreibung: Pakiet 9 - system monitoringu pacjenta. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - aparat do mammotomii
Beschreibung: Pakiet 10 - aparat do mammotomii. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - zestaw narzędzi chirurgicznych
Beschreibung: Pakiet 11 - zestaw narzędzi chirurgicznych. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - mikroskop operacyjny
Beschreibung: Pakiet 12 - mikroskop operacyjny. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - laser do usuwania zmian skórnych
Beschreibung: Pakiet 13 - laser do usuwania zmian skórnych. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - ssak operacyjny
Beschreibung: Pakiet 14 - ssak operacyjny. Pakiet składa się z 1 pozycji.
Interne Kennung: Pakiet 14