See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii elektrycznej na potrzeby PKM Katowice Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii elektrycznej na potrzeby PKM Katowice Sp. z o.o. 2. Projekt polega na budowie instalacji fotowoltaicznej o mocy 483 kW na budynkach zajezdni i biura wraz z magazynem energii elektrycznej o pojemności 860 kWh i mocy 250 kW oraz zgodnie z postanowieniami określonymi w SWZ oraz wzorze Umowy, który stanowi załącznik do SWZ. 3.Książka Przedmiarów/Obmiarów stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: pn/02/2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45261910 Dachreparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii elektrycznej na potrzeby PKM Katowice Sp. z o.o. 2. Projekt polega na budowie instalacji fotowoltaicznej o mocy 483 kW na budynkach zajezdni i biura wraz z magazynem energii elektrycznej o pojemności 860 kWh i mocy 250 kW zgodnie z postanowieniami określonymi w SWZ oraz we wzorze Umowy, który stanowi załącznik do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji