2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Openbare Verlichting Bloemendaal en Heemstede
Beschreibung: De gemeenten Bloemendaal en Heemstede zijn voornemens om een raamovereenkomst van 4 jaar voor het onderhoud van de openbare verlichting aan te besteden via een Europese openbare aanbestedingsprocedure Gemeente Bloemendaal en Heemstede hebben de wens om voor de opdracht een aparte overeenkomst af te sluiten met één leverancier. Hiermee worden de onderhoudswerkzaamheden voor de openbare verlichting voor de komende vier jaar vastgelegd in een raamovereenkomst. Dit zorgt voor structurele borging van de kwaliteit en continuïteit van de openbare verlichting binnen beide gemeenten.
Interne Kennung: GEZ BLD HMS 202501-2400264
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument Zie bestek en aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van maximaal 4 jaar. De beoogde looptijd van de overeenkomst is van 1 augustus 2025 tot en met 31 juli 2027 met een optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van twee keer 1 jaar.