2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Centrální nákup zemního plynu pro statutární město Prostějov na roky 2027-2028“
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek je zajištění dodávek zemního plynu pro potřeby statutárního města Prostějova a vybraných příspěvkových organizací a obchodních společností, kterých je město zřizovatelem, zakladatelem nebo v nichž má rozhodující podíl, a to v letech 2027-2028. Dodávka zemního plynu na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 18 711 MWh.
Interne Kennung: OVS 191/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postup v souladu s § 64 písm. c) ZZVZ - dodávky nakupované na komoditních burzách dle zákona č. 229/1992 Sb. o komoditních burzách, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Centrální nákup zemního plynu pro statutární město Prostějov na roky 2027-2028 - sdružené služby dodávek zemního plynu v pásmu maloodběr.
Beschreibung: Zajištění dodávek zemního plynu pro potřeby statutárního města Prostějova a vybraných příspěvkových organizací a obchodních společností, kterých je město zřizovatelem, zakladatelem nebo v nichž má rozhodující podíl, a to v letech 2027-2028. Dodávka zemního plynu v pásmu maloodběr na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 13 265 MWh.
Interne Kennung: OVS 191/2025 - Maloodběr
Los: LOT-0002
Titel: Centrální nákup zemního plynu pro statutární město Prostějov na roky 2027-2028 - sdružené služby dodávek zemního plynu v pásmu velkoodběru.
Beschreibung: Zajištění dodávek zemního plynu v pásmu velkoodběru pro potřeby statutárního města Prostějova a vybraných příspěvkových organizací a obchodních společností, kterých je město zřizovatelem, zakladatelem nebo v nichž má rozhodující podíl, a to v letech 2027-2028. Dodávka zemního plynu na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 5 446 MWh.
Interne Kennung: OVS 190/2025 - velkoodběr