369912-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – Dodávka a instalace next generation firewallů v režimu vysoké dostupnosti (HA) pro ONN a.s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a instalace next generation firewallů v režimu vysoké dostupnosti (HA) pro ONN a.s.
BeschreibungZadavatel provozuje v nemocnicích na perimetru sítě Firewall FortiGate 100F UTP (v lokalitách Rychnov n. K., Broumov). V lokalitách Jaroměř, Opočno a Nové Město n. M. provozuje FireWall FortiGate 80F. V Náchodě zadavatel provozuje 2 boxy firewallu Fortinet FortiGate 500E s aktivními bezpečnostními subskripcemi na úrovni balíčku typu Unified Threat Protection (UTP). Předmětem této VZ je závazek prodávajícího dodat kupujícímu 2 ks next generation firewallů splňující minimální technické požadavky uvedené v příloze č. 2 této smlouvy (dále jen ,,zboží“), a to včetně záruky, záruční a technické podpory výrobce na dobu 5 let, jakož i implementace dodaného zboží do IT infrastruktury kupujícího.
Interne Kennung018/VS/2026/ZPŘ
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu s ustanovením § 53 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001