369931-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 - 14 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 - 14 części
BeschreibungCzęść nr 1: Dostawa Densytometr – 1 sztuka Część nr 2: Dostawa Procesor obrazu HDTV – 2 sztuki Część nr 3: Dostawa Videogastroskop ultrasonograficzny – 2 sztuki Część nr 4: Dostawa Videogastroskop – 4 sztuki Część nr 5: Dostawa Videokolonoskop – 4 sztuki Część nr 6: Dostawa Insuflator CO2 – 2 sztuki Część nr 7: Dostawa Ssak medyczny – 2 sztuki Część nr 8: Dostawa Pompa endoskopowa – 2 sztuki Część nr 9: Dostawa Monitor LCD 32 cale do aparatu do endoskopii – 2 sztuki Część nr 10: Dostawa Wózek medyczny endoskopowy – 2 sztuki Część nr 11: Dostawa Automatyczna myjnia endoskopowa – 1 sztuka Część nr 12: Dostawa Szafa na endoskopy – 1 sztuka Część nr 13: Dostawa Kompleksowy system do nieinwazyjnej diagnostyki wątroby - 1 sztuka Część 14: Dostawa Spektralny Tomograf Komputerowy z wbudowaną funduskamerą non-mydriatic – 1 zestaw Przedmiotowe środki dowodowe dotyczące rozwiązań ICT - Uwaga składa Wykonawcza tylko jeżeli dotyczy to zaoferowanego przedmiotu zamówienia 1. W celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami określonymi w SOPZ -załącznik nr 1 , zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych: 1)wykazu oferowanych rozwiązań ICT, obejmującego co najmniej informacje wskazane w w/w ust. 2; 2)oświadczenia wykonawcy, że oferta w zakresie produktów ICT, usług ICT i procesów ICT nie obejmuje: a) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (Dz. U. z 2026 r. poz. 20 i 252), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa;, b) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usługi ICT lub procesu ICT określonych w tej decyzji. 2. Zamawiający przewiduje możliwość wezwania do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na zasadach określonych w art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 3. Zamawiający może żądać od wykonawcy wyjaśnień dotyczących treści złożonych przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungDZP.26.8.2026.ZP.D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Dostawa Densytometr (poz. 1.2.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 1: Dostawa Densytometr (poz. 1.2.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Wysokiej klasy urządzenie wykorzystujące technologię wiązki wachlarzowej 2D dla szybkich badań obrazowych wysokiej jakości. Zapewnia diagnostykę wygodną dla pacjenta i lekarza – 1 sztuka Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Dostawa Procesor obrazu HDTV (poz. 1.4.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 2: Dostawa Procesor obrazu HDTV (poz. 1.4.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Procesor obrazu HDTV z LED-owym źródłem światła 4-LED jasność 1400 lm – 2 sztuki Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3: Dostawa Videogastroskop ultrasonograficzny (180 stopni) (poz. 1.6.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 3: Dostawa Videogastroskop ultrasonograficzny (180 stopni) (poz. 1.6.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Videogastroskop ultrasonograficzny (180 stopni) – 2 sztuki Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4: Dostawa Videogastroskop (poz. 1.7.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 4: Dostawa Videogastroskop (poz. 1.7.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Videogastroskop – 4 sztuki Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5: Dostawa Videokolonoskop (poz. 1.8.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 5: Dostawa Videokolonoskop (poz. 1.8.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Videokolonoskop – 4 sztuki Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6: Dostawa Insuflator CO2 (poz. 1.9.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 6: Dostawa Insuflator CO2 (poz. 1.9.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Insuflator CO2 – 2 sztuki Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7: Dostawa Ssak medyczny (poz. 1.10.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 7: Dostawa Ssak medyczny (poz. 1.10.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Ssak medyczny – 2 sztuki Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8: Dostawa Pompa endoskopowa (poz. 1.11.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 8: Dostawa Pompa endoskopowa (poz. 1.11.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Pompa endoskopowa do spłukiwania pola operacyjnego – 2 sztuki Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9: Dostawa Monitor LCD 32 cale do aparatu do endoskopii (poz. 1.12.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 9: Dostawa Monitor LCD 32 cale do aparatu do endoskopii (poz. 1.12.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Monitor LCD 32 cale do aparatu do endoskopii – 2 sztuki Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10: Dostawa Wózek medyczny endoskopowy (poz. 1.13.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 10: Dostawa Wózek medyczny endoskopowy (poz. 1.13.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Wózek medyczny endoskopowy – 2 sztuki Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11: Dostawa Automatyczna myjnia endoskopowa (poz. 1.14.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 11: Dostawa Automatyczna myjnia endoskopowa (poz. 1.14.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Automatyczna myjnia endoskopowa – 1 sztuka Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12: Dostawa Szafa na endoskopy (poz. 1.15.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 12: Dostawa Szafa na endoskopy (poz. 1.15.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Szafa na 10 endoskopów z monitorowaniem i przyłączami – 1 sztuka Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13: Dostawa Kompleksowy system do nieinwazyjnej diagnostyki wątroby (poz. 1.21.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść nr 13: Dostawa Kompleksowy system do nieinwazyjnej diagnostyki wątroby (poz. 1.21.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Kompleksowy system do nieinwazyjnej diagnostyki wątroby, wyposażony zarówno w moduł do badań elastograficznych technologią Transient Elastography (TE) oznaczający zwłóknienie i stłuszczenie wątroby jak i moduły USG do pełnego spektrum zastosowań ultrasonograficznych oraz wykonywania biopsji wątroby pod symultaniczną kontrolą USG i algorytmów AI – 1 sztuka Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14: Dostawa Spektralny Tomograf Komputerowy z wbudowaną funduskamerą non-mydriatic (poz. 1.56.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungCzęść 14: Dostawa Spektralny Tomograf Komputerowy z wbudowaną funduskamerą non-mydriatic (poz. 1.56.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25 Spektralny Tomograf Komputerowy z wbudowaną funduskamerą non-mydriatic (12Mpix) – 1 zestaw Projekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 14