369935-2026 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – Świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie – Obwód Drogowo-Mostowy w Błażowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie – Obwód Drogowo-Mostowy w Błażowej
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje: - usługi ładowarką (załadunek na nośniki materiałów do zimowego utrzymania) – 800 godz.; - usługi ładowarką (usuwanie śniegu z dróg) - 800 godz.; - odśnieżanie, zwalczanie gołoledzi (śliskości) solą i materiałami uszorstniającymi powierzonymi przez Zamawiającego – 7200 godz. 2. Zakres usług został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ. 3. Obszar świadczenia usług: Usługi zimowego utrzymania dróg (ZUD) świadczone będą na drogach powiatowych na terenie Obwodu Drogowo – Mostowego (ODM) w Błażowej, który obejmuje teren gminy Błażowa, Chmielnik, Tyczyn, Hyzne, Dynów oraz częściowo gminy Krasne.
Interne KennungZDP-DZ-6/373/24/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługi zimowego utrzymania dróg powiatowych - Obwód Drogowo-Mostowy w Błażowej
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje: - usługi ładowarką (załadunek na nośniki materiałów do zimowego utrzymania) – 800 godz.; - usługi ładowarką (usuwanie śniegu z dróg) - 800 godz.; - odśnieżanie, zwalczanie gołoledzi (śliskości) solą i materiałami uszorstniającymi powierzonymi przez Zamawiającego – 7200 godz. 2. Zakres usług został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ. 3. Obszar świadczenia usług: Usługi zimowego utrzymania dróg (ZUD) świadczone będą na drogach powiatowych na terenie Obwodu Drogowo – Mostowego (ODM) w Błażowej, który obejmuje teren gminy Błażowa, Chmielnik, Tyczyn, Hyżne, Dynów oraz częściowo gminy Krasne. Szczegółowe zasady świadczenia usług opisane są w dokumentach zamówienia.