2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur facilitaire profielen - logistiek
Beschreibung: Dagelijks verschijnen er eigen VRT-producties op het scherm. Een deel van de pro-ductieketen wordt mogelijk gemaakt door de inzet van facilitaire logistieke mede-werkers. Naast het eigen VRT-personeel doet de VRT hiervoor ook beroep op de externe markt om alle opdrachten op vlak van facilitaire logistieke ondersteuning te kunnen invullen. VRT wenst met dit dossier per perceel te komen tot een rangschikking (op basis van de vooropgestelde gunningscriteria) van geschikte partners waarmee ze de continuïteit op het gebied van externe facilitaire medewerkers logistiek kan waar-borgen. Hierbij zal VRT steeds eerst de vraag naar capaciteit stellen aan de eerste in de rangschikking per perceel; wanneer deze niet voldoende, met relevante erva-ring externe facilitaire medewerkers kan leveren dan kan de vraag gesteld worden aan de tweede uit de rangschikking; tot we de behoefte extern hebben kunnen in-vullen. Wanneer de eerste uit de rangschikking niet alle profielen per productie kan aanbieden dan heeft VRT het recht om het volledige pakket aan profielen voor te stellen aan de tweede in. Deze behoefte kan generiek zijn of op naam bepaald wor-den op basis van bepaalde expertise. We onderscheiden hier 2 percelen afhankelijk van de functies: 1) Magazijnprofielen (Materiaaluitlener met rijbewijs B en/of C + materiaalbeheerder met rijbewijs B en/of C + logistieke planner) 2) Chauffeurs B en/of C Deze profielen zullen voornamelijk ingezet worden in het Logistieke Magazijn van VRT, te Londerzeel. De inschrijvers kunnen aanbieden met enkel eigen personeel, enkel freelancers of een combinatie van beide. Dit betreft geen dossier voor uitzendkrachten en stagi-airs. Binnen dit dossier is er geen afnamegarantie en geen exclusiviteit.
Interne Kennung: 2026/OO/1049
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Magazijnprofielen
Beschreibung: Materiaaluitlener met rijbewijs B en/of C: Deze materiaaluitlener beheert het volledige traject van materiaaluitle-ning: aanvragen verwerken, materiaal klaarzetten, transport verzorgen en retourstromen correct registreren en controleren. Daarnaast biedt hij/zij ondersteuning aan gebruikers, signaleert problemen en draagt actief bij aan een veilig, ordelijk en efficiënt magazijn. Logistiek planner: Een logistiek planner organiseert en optimaliseert de chauffeurs-, ma-gazijn- en voertuigplanning, met aandacht voor efficiëntie, kostbeheer-sing en continuïteit voor producties. Hij/zij volgt personeels- en wagen-parkgegevens nauwgezet op, lost plannings- en/of voertuigproblemen zelfstandig op en communiceert duidelijk met alle betrokken mede-werkers. Materiaalbeheerder met rijbewijs B en/of C: De materiaalbeheerder staat in voor het volledige beheer van materiaal: van uitlening, klaarzetten, ontvangst, controle en stockage tot het op-volgen van defecten en inventaris. Hij/zij wordt eerstelijnsondersteuning geboden aan aanvragers en gebruikers, worden verbeteringen gesigna-leerd en wordt een veilige, ordelijke magazijnwerking gegarandeerd. De rol omvat ook administratieve taken, het coördineren van magazijnacti-viteiten en het aansturen van het team.
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0002
Titel: Chauffeurs
Beschreibung: Chauffeurs staan in voor veilig en correct transport van goederen en voertuigen tussen VRT-locaties, leveranciers en andere bestemmingen. Ze voeren basiscontroles uit, volgen transportadministratie op, helpen bij laden en lossen en communiceren vlot met planning en interne klan-ten.
Interne Kennung: 02