2. Verfahren
Verfahren
Titel: Założenie bazy danych BDOT500 i GESUT dla jednostki ewidencyjnej miasto Zduńska Wola z wyłączeniem obrębu 14 i 15” realizowanego w ramach zadania budżetowego pn.: ”Rozwój usług związanych z udostępnianiem danych geodezyjnych w Powiecie Zduńskowolskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu - GESUT oraz bazy danych obiektów topograficznych o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardowych opracowań kartograficznych w skalach 1:500 - 1:5000 - BDOT500 dla obszaru jednostki ewidencyjnej 101901_1 Zduńska Wola gmina miejska z wyłączeniem obrębu 14 i 15 wraz z zasileniem systemu TurboEwid u Zamawiającego oraz uzgodnienie inicjalnej bazy danych GESUT z podmiotami, które władają sieciami uzbrojenia terenu. Zamówienie realizowane będzie w trzech etapach: 1) Etap 1 - analiza aktualnego stanu danych w bazach danych PZGiK i materiałów zasobu, utworzenie bazy danych BDOT500 i inicjalnej bazy danych GESUT wraz z zasileniem systemu TurboEwid u Zamawiającego dla obrębów ewidencyjnych nr 5, 9, 10, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27 oraz sporządzenie stosownej dokumentacji technicznej z realizacji prac; 2) Etap 2 - analiza aktualnego stanu danych w bazach danych PZGiK i materiałów zasobu, utworzenie bazy danych BDOT500 i inicjalnej bazy danych GESUT wraz z zasileniem systemu TurboEwid u Zamawiającego dla obrębów ewidencyjnych nr 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 16, 19, 20, 21, uzgodnienie inicjalnej bazy danych GESUT utworzonej w Etapie 1 z podmiotami, które władają sieciami uzbrojenia terenu oraz sporządzenie stosownej dokumentacji technicznej z realizacji prac; 3) Etap 3 - uzgodnienie inicjalnej bazy danych GESUT utworzonej w Etapie 2 z podmiotami, które władają sieciami uzbrojenia terenu oraz sporządzenie stosownej dokumentacji technicznej z realizacji prac. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ - SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Rozwój usług związanych z udostępnianiem danych geodezyjnych w Powiecie Zduńskowolskim jest współfinansowane ze środków: 1) Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Łódzkiego 2021 – 2027, Priorytet FELD.01 Fundusze europejskie dla innowacyjnego Łódzkiego, Działanie FELD.01.04 Cyfryzacja, 2) własnych Powiatu Zduńskowolskiego, 3) w zakresie Etapu 1 jest współfinansowany z dotacji Wojewody Łódzkiego
Interne Kennung: IZ-I.272.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawą Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, czyli tzw. „procedurę odwróconą”, w której wykonawcy nie są obowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ-a). Oświadczenie to, na wezwanie zamawiającego, zobowiązany będzie złożyć wyłącznie wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się̨ Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Dalsza część z sekcji - Informacje dodatkowe (BT-728-Procedure 6) wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usługi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami (zgodnie ze wzorem załącznika nr 8 do SWZ). 7.Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej, zamiast informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w pkt 6 ppkt 1) – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, w zakresie, o którym mowa w pkt 6 ppkt 1). 8.Dokument, o którym mowa w pkt 7, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. 9.Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 6 ppkt 1 lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 ustawy Pzp, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy. Postanowienia pkt 8 stosuje się.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten, 71354300 Katastervermessung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Założenie bazy danych BDOT500 i GESUT dla jednostki ewidencyjnej miasto Zduńska Wola z wyłączeniem obrębu 14 i 15” realizowanego w ramach zadania budżetowego pn.: ”Rozwój usług związanych z udostępnianiem danych geodezyjnych w Powiecie Zduńskowolskim"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utworzenie bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu - GESUT oraz bazy danych obiektów topograficznych o szczegółowości zapewniającej tworzenie standardowych opracowań kartograficznych w skalach 1:500 - 1:5000 - BDOT500 dla obszaru jednostki ewidencyjnej 101901_1 Zduńska Wola gmina miejska z wyłączeniem obrębu 14 i 15 wraz z zasileniem systemu TurboEwid u Zamawiającego oraz uzgodnienie inicjalnej bazy danych GESUT z podmiotami, które władają sieciami uzbrojenia terenu. Zamówienie realizowane będzie w trzech etapach: 1) Etap 1 - analiza aktualnego stanu danych w bazach danych PZGiK i materiałów zasobu, utworzenie bazy danych BDOT500 i inicjalnej bazy danych GESUT wraz z zasileniem systemu TurboEwid u Zamawiającego dla obrębów ewidencyjnych nr 5, 9, 10, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27 oraz sporządzenie stosownej dokumentacji technicznej z realizacji prac; 2) Etap 2 - analiza aktualnego stanu danych w bazach danych PZGiK i materiałów zasobu, utworzenie bazy danych BDOT500 i inicjalnej bazy danych GESUT wraz z zasileniem systemu TurboEwid u Zamawiającego dla obrębów ewidencyjnych nr 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 16, 19, 20, 21, uzgodnienie inicjalnej bazy danych GESUT utworzonej w Etapie 1 z podmiotami, które władają sieciami uzbrojenia terenu oraz sporządzenie stosownej dokumentacji technicznej z realizacji prac; 3) Etap 3 - uzgodnienie inicjalnej bazy danych GESUT utworzonej w Etapie 2 z podmiotami, które władają sieciami uzbrojenia terenu oraz sporządzenie stosownej dokumentacji technicznej z realizacji prac. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ - SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung, 71355000 Vermessungsarbeiten