See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie w podziale na 5 części
Beschreibung: Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie w podziale na 5 części: Część nr 1 – Rejon Kraków Część nr 2 – Rejon Nowy Sącz Część nr 3 – Rejon Nowy Targ Część nr 4 – Rejon Tarnów Część nr 5 – Rejon Wadowice Zamówienie obejmuje wykonywanie usług i robót budowlanych z zakresu: - bieżącego utrzymania dróg (BUD), - zimowego utrzymania dróg (ZUD), - bieżącego utrzymania czystości na obiektach inżynierskich (BUM).
Interne Kennung: O.KR.D-3.2413.13.2021
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych administrowanych przez Rejon Kraków
Beschreibung: Część 1 – obejmująca całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych administrowanych przez Rejon Kraków, nazywana również Zadaniem nr 1. Drogi administrowane przez Rejon Kraków to: A4, S7, S7c, S7o, DK7, S52c, DK52, DK79, DK94, DK94h. Zamówienie obejmuje wykonywanie usług i robót budowlanych z zakresu: - bieżącego utrzymania dróg (BUD), - zimowego utrzymania dróg (ZUD), - bieżącego utrzymania czystości na obiektach inżynierskich (BUM).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233150 Verkehrsberuhigungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233280 Anbringen von Leitplanken, 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 63712710 Verkehrsüberwachung, 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 90910000 Reinigungsdienste, 45442121 Anstricharbeiten für Konstruktionen