2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstkleding, veiligheidskleding, schoeisel en PBM's 2025-2031
Beschreibung: Deze inschrijvingsleidraad heeft betrekking op de Europese openbare aanbesteding voor dienstkleding, veiligheidskleding, schoeisel en PBM's 2025 - 2031.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18222000 Bedrijfskleding
Aanvullende classificatie (cpv): 18830000 Veiligheidsschoeisel, 35113400 Beschermende en veiligheidskleding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000