See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samochody podzespołu poszukiwawczo ratowniczego 7 szt.
Beschreibung: Samochody podzespołu poszukiwawczo ratowniczego 7 szt. szczegółowy opis w SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 685599-2025
Interne Kennung: WL.2371.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa dolnośląskiego
Beschreibung: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa dolnośląskiego
Interne Kennung: WL.2371.10.2025 dla części 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa łódzkiego
Beschreibung: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa łódzkiego
Interne Kennung: WL.2371.10.2025 dla części 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa małopolskiego
Beschreibung: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa małopolskiego
Interne Kennung: WL.2371.10.2025 dla części 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa mazowieckiego
Beschreibung: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa mazowieckiego
Interne Kennung: WL.2371.10.2025 dla części 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa pomorskiego
Beschreibung: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa pomorskiego
Interne Kennung: WL.2371.10.2025 dla części 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa śląskiego
Beschreibung: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa śląskiego
Interne Kennung: WL.2371.10.2025 dla części 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa wielkopolskiego
Beschreibung: Dostawa 1 samochodu podzespołu poszukiwawczo ratowniczego dla PSP województwa wielkopolskiego
Interne Kennung: WL.2371.10.2025 dla części 7