370132-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Media-inkoop
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMedia-inkoop
BeschreibungDe dienstverlening houdt het volgende in: Opdrachtnemer adviseert de provincie over de inzet van betaalde media en verzorgt de volledige inkoop en plaatsing van deze media. Hierbij wordt rekening gehouden met de diversiteit aan opdrachten binnen de provinciale organisatie en wordt gewerkt met maatwerkadvies. De maximale waarde van deze raamovereenkomst betreft een bedrag van € 4.000.000, -.
Interne KennungC2370281
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden tweemaal voor de duur van één (1) jaar stilzwijgend te verlengen.