See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 12-PN-25 Opatrunki i obłożenia
Beschreibung: Szczegółowy opis wyrobów określony został w opisie przedmiotu zamówienia w Formularzu asortymentowo-cenowym (zwanym dalej "Zestawieniem") z podziałem na pakiety, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający żąda, by dostarczony przedmiot zamówienia spełniał wymogi określone ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1620), posiadał oznakowanie CE, spełniał wymogi wskazane w innych obowiązujących przepisach szczególnych i normach dotyczących przedmiotu zamówienia oraz spełniał minimalne wymogi określone w SWZ. Wykonawca winien posiadać dokumenty potwierdzające powyższe i jest zobowiązany przekazać je zamawiającemu na każde żądanie i w każdym czasie. Zamawiający żąda, by dostarczony wyrób był jałowy (jeśli jest to opisane w Zestawieniu), w szczelnym fabrycznym opakowaniu. Na opakowaniu muszą być informacje o wyrobie, co najmniej nazwa, nr katalogowy, termin ważności, informacje wskazane w opisie w Zestawieniu. Zamawiający wymaga, by dostarczany wyrób miał termin ważności do co najmniej 6 miesięcy od daty dostawy. Zamawiający przewiduje okresowe dostawy wyrobów medycznych, według potrzeb zamawiającego, na podstawie "Zamówień częściowych". Wymagany termin dostawy częściowej - do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Szczegółowe warunki realizacji i rozliczania przedmiotu zamówienia (dostawy, dzierżawa) określone są w istotnych postanowienia umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Z uwagi na wykorzystywane przez Zamawiającego oprogramowanie zakazuje się jakiejkolwiek ingerencji w formularz asortymentowo-cenowy. Zamawiający prosi aby Formularze asortymentowo-cenowy zostały złożone wraz z ofertą w formacie w formacie .xls, .xlsx lub innym formacie arkusza kalkulacyjnego. Nie dopuszcza się zmian poprzez dodanie kolumn, usunięcie kolumn, usunięcia arkuszy poszczególnych części i inne. Zamawiający oczekuje podania ceny jednostkowej z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.
Vorherige Bekanntmachung: 171823-2025
Interne Kennung: 12-PN-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 39518200 Operationslaken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Szczegółowy przedmiot zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo-cenowym będącym załącznikiem do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Warunki na jakich Zamawiający skorzysta z prawa opcji: 1) Prawo opcji będzie polegało na: a) przedłużeniu umowy o 6 miesięcy lub/i b) dodatkowych dostaw wyrobów medycznych - opatrunki i obłożenia- w ilości i wartości wskazanej w Formularzu ofertowym wykonawcy.. 2) Dysponowania środkami na sfinansowanie prawa opcji 3) Uruchomienie prawa opcji nastąpi poprzez złożenie w tym zakresie przez Zamawiającego oświadczenia (wymagana forma pisemna). 4) Zastrzega się, iż prawo opcji (zakres opcjonalny zamówienia) nie stanowi zobowiązania umownego (w tym finansowego) zaciąganego w momencie zawarcia umowy a przewidywany zakres opcjonalny zamówienia nie jest gwarantowany do realizacji (Zamawiający może, ale nie musi skorzystać z prawa opcji).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Szczegółowy przedmiot zamówienia znajduje się w Formularzu asortymentowo - cenowym będącym załącznikiem do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Interne Kennung: Część nr 24