370172-2026 - Ergebnis
Dänemark – Beratungsdienste von Ingenieurbüros – EU-udbud vedr. rådgiverydelser til planlægningsopgaver vedr. Vollsmose ​til VandCenter Syd
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEU-udbud vedr. rådgiverydelser til planlægningsopgaver vedr. Vollsmose ​til VandCenter Syd
BeschreibungUdbuddet omfatter rådgivning og bistand i forhold til planlægningsopgaver i VCS i forbindelse med omdannelsen af Vollsmose. Vandcenter Syd skal som led i denne omdannelse udarbejde materiale til bl.a. myndighederne og til brug for konkretisering af projektet.
Vorherige Bekanntmachung167253-2026
Interne Kennung672809
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0000