2. Verfahren
Verfahren
Titel: Goodies & Gifts
Beschreibung: Het begrip ‘Goodies & Gifts’ kan als volgt worden gedefinieerd: voornamelijk kleine geschenken (give-aways) aan relaties of medewerkers voorzien van een logo en/of korte tekst van de ‘gever’, die (kosteloos) door Fontys worden aangeboden. Er wordt een webshop uitgevraagd waar Fontysmedewerkers kunnen ‘winkelen’. Er is onderscheid tussen voorraadartikelen voor de veelgevraagde artikelen (levering binnen drie Werkdagen) en een standaardassortiment. Op de webshop wordt voor het standaardassortiment per artikel een indicatie van de levertijd vermeld. € 800.000
Interne Kennung: CN-00846
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst met één leverancier
Beschreibung: Raamovereenkomst betreft één perceel.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie