370266-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Erkennungs- und Analysegeräte – Aanbesteding meetapparatuur
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding meetapparatuur
Beschreibung: Europees openbare aanbesteding t.b.v. het sluiten van vier (4) raamovereenkomsten met één (1) of meerdere partijen. Voor alle informatie verwijst Aanbestedende Dienst naar de Inschrijvingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Standaard meters
Beschreibung: Zie inschrijvingsleidraad voor verdere toelichting op dit perceel.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Standaard afwijking
Beschreibung: Zie inschrijvingsleidraad voor een verdere toelichting op dit perceel
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Gasmeetbuisjes
Beschreibung: Zie inschrijvingsleidraad voor een verdere toelichting op dit perceel.
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Disposable CO meters t.b.v. AZGZ