2. Verfahren
Verfahren
Titel: RUK - UVT - služby fixních hlasových sítí elektronických komunikací pro Univerzitu Karlovu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení fixních hlasových služeb elektronických komunikací a doplňkových služeb fixních služeb sítí elektronických komunikací. Podrobnější specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 ZD - Specifikace a rozsah předmětu plnění.
Interne Kennung: UKRUK/339578/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64213000 Gemeinsame Telefonnetzdienste für Geschäftsanwendungen
5. Los
Los: LOT-0001