2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów piśmienno – biurowych, kalendarzy , skoroszytów i wyrobów podobnych
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów piśmienno - biurowych, kalendarzy, skoroszytów i wyrobów podobnych 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/69/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa artykułów piśmienno - biurowych zadanie nr 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów piśmienno - biurowych w ilościach wymienionych poniżej: CIENKOPIS (zestaw czterech kolorów) – 300 kpl.; DATOWNIK SAMOTUSZUJĄCY – 200 szt.; DŁUGOPIS AUTOMATYCZNY – 1000 szt.; DŁUGOPIS ŻELOWY Z WKŁADEM NIEBIESKIM - 200 szt.; DZIURKACZ DO 25 KARTEK – 100 szt.; FOLIOPIS KPL. 4 SZT. – 100 kpl.; GUMKA JEDNOLITA – 100 szt.; KARTECZKI /BLOCZKI SAMOPRZYLEPNE 38X51 mm- 500 szt.; KARTECZKI SAMOPRZYLEPNE 76X76 mm- 500szt.; KLEJ BIUROWY – 200 szt.; KLIPY DO PAPIERU 19 MM – 400 op.; KLIPY DO PAPIERU 32 MM – 400 op.; KLIPY DO PAPIERU 51 MM – 400 op.; KOPERTA BĄBELKOWA A5 C/13 - 2 op. KOPERTA BĄBELKOWA A4 G/17-2 op. KOPERTA BIAŁA C4/250 HK Z PODDRUKIEM O WYMIARACH 229x324 mm – 100 op.; KOPERTA BIAŁA C4 RBD o wymiarach 229x324 mm - 6 op.; KOPERTA BIAŁA C5/500 HK Z PODDRUKIEM O WYMIARACH 162X229 mm - 50op.; KOPERTA BRĄZOWA B4 HK O WYMIARACH 250X353 mm -6 op.; KOSZULKA FOLIOWA A4 KRYSTALICZNA – 500 op.; LINIJKA PLASTIKOWA PRZEZROCZYSTA 30 CM – 50 szt.; MAGNESY DO TABLICY 30-35 MM – 100 op.; MARKER PERMANENTNY – 200 szt.; MARKERY DO TABLICY 4 KOLORY – 100 op.; NICI LNIANE – 100 rolek; NOTES KOSTKA/BLOCZEK KARTECZEK – 800 szt.; NOŻYCZKI BIUROWE 210 MM – 150 szt.; NOŻYK Z WYMIENNYM OSTRZEM ŁAMANYM 18 MM – 100 szt.; OBWOLUTA NA DOKUMENTY A4 – 30 op.; OKŁADKA DO BINDOWANIA DÓŁ A4/100- 40 op. OKŁADKA DO BINDOWANIA FOLIA 200MIC A4/100 -40op.; OŁÓWEK DREWNIANY O TWARDOŚCI B Z GUMKĄ – 500 szt.; PAPIER KSERO A4 – 4500 op.; PAPIER KSERO A4/160G -50op.; PAPIER WIZYTÓWKOWY OZDOBNY A4 ZŁOTY- 500szt.; PAPIER WIZYTÓWKOWY OZDOBNY A4 SREBNY -500 szt.; PINEZKI TABLICOWE -100 op. PLASTELINA 6 KOLORÓW – 100 op.; PODUSZKI DO STEMPLI – 100 szt.; PÓŁKA BIUROWA TWORZ, SZTUCZ. NA DOKUMENTY A4 -200 szt. PRZEKŁADKI KARTONOWE A4 – 200 op.; ROZSZYWACZ - 100 szt.; SEGREGATOR A4 szerokość grzbietu 50 mm – 200 szt.; SEGREGATOR A4 szerokość grzbietu 80 mm - 200 szt.; SPINACZ BIUROWY OWALNY, METALOWY 28 MM/100 – 250 op.; SPINACZ BIUROWY OWALNY, METALOWY 50 MM/100 – 250 op.; TAŚMA KLEJĄCA – 500 szt.; TECZKA A4 DO PODPISU – 100 szt.; TECZKA PLASTIKOWA Z GUMKĄ A4 – 1000 szt.; TECZKA Z RĄCZKĄ A4 10CM-50szt. TEMPERÓWKA POJEDYNCZA – 50 szt.; TUSZ WODNY – 300 szt.; WKŁAD DO DŁUGOPISU TYPU ZENITH – kolor czerwony – 100 szt.; WKŁAD DO DŁUGOPISU TYPU ZENITH – kolor zielony -100 szt.; ZAKŁADKI INDEKSUJACE znaczniki typu „Post-it” foliowe, ok. 25x43 mm – 1000 op.; ZAKREŚLACZ ZESTAW 4 KOLORÓW – 500 kpl.; ZESZYT KRATKA OPRAWA MIĘKKA A5/16 – 50 szt.; ZESZYT KRATKA OPRAWA TWARDA A4/96 – 100 szt.; ZESZYT KRATKA OPRAWA TWARDA A5/96 - 100 szt. ZSZYWACZ BIUROWY/25 KARTEK – 200 szt.; ZSZYWKI 26/6 MM 1000 SZT. – 500 op.; 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa kalendarzy - zadanie nr 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa kalendarzy w ilościach wymienionych poniżej: Kalendarz A4 TYPU LEADER z tłoczeniem ( miękka okładka) -200szt. Kalendarz planszowy z nadrukiem A1 na 2027 rok -510 szt. Kalendarz stojący na biurko z nadrukiem na 2027 rok -600 szt. Kalendarz trójdzielny z nadrukiem na 2027 rok -720 szt. Kalendarz A5 typu TEWO z tłoczeniem ( miękka okładka)-690 szt. Podkład na biurko typu kalendarz na 2027 rok -480 szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa teczek archiwizacyjnych - zadanie nr 3
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa tablic w ilościach wymienionych poniżej: Teczka archiwizacyjna 640x315 mm- 3000 szt. Teczka archiwizacyjna A4 pionowa 1 cm - 100 szt. Teczka archiwizacyjna A4 pionowa 1,5 cm -100 szt. Teczka archiwizacyjna A4 pionowa 2 cm -100szt. Teczka archiwizacyjna A4 pionowa 3 cm - 100szt. Teczka archiwizacyjna A4 pionowa 4 cm - 100szt. Teczka archiwizacyjna A4 pionowa 5 cm - 100szt. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 22850000 Ordner und Zubehör