2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalacje PV/magazyny energii na budynki stanowiące własność gminy Dobromierz w ramach Programów Partnerskich Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz dostawa i montaż hybrydowych mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii, systemem zasilania rezerwowego (awaryjnego) oraz systemem zarządzania integrującym niniejsze systemy wytwórcze z polskim rynkiem energii, przeznaczonych do eksploatacji w gminnych obiektach użyteczności publicznej: 1) Oczyszczalnia ścieków w Czernicy moc systemu PV 16,38 kWp, magazyn energii 30kwh 2) Orlik w Roztoce, ul. Sportowa 2 moc systemu PV 10,01 kWp, magazyn energii 15 kwh 3) OSP Roztoka, ul. 3 Maja 53, moc systemu PV 6,37 kWp, magazyn energii 10kwh 4) Szkoła Podstawowa w Dobromierzu, ul. Podgórna 2, moc systemu PV 12,285 kWp, magazyn energii 20kwh 5) Szkoła Podstawowa w Gniewkowie, Gniewków 3, magazyn energii 10kwh 6) Szkoła Podstawowa w Roztoce, ul. Jana Pawła II 9, magazyn energii 20kwh 7) Świetlica wiejska w Czernicy, Czernica 8, moc systemu PV 10,01 kWp, magazyn energii 20kwh 8) Świetlica wiejska w Kłaczynie, Kłaczyna 94A moc systemu PV 10,01 kWp, magazyn energii 30kwh 9) Świetlica wiejska w Roztoce, ul. 3 Maja 61 moc systemu PV 10,01 kWp, magazyn energii 20kwh 1. Zamówienie obejmuje w szczególności: – opracowanie wymaganej przepisami prawa dokumentacji technicznej oraz spełniającej wymagania określone w niniejszych wymaganiach, – uzyskanie wszelkich wymaganych prawem uzgodnień, opinii i zgłoszeń zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa pożarowego oraz konstrukcyjnego, – dostawę urządzeń i materiałów, – montaż, uruchomienie, konfiguracja oraz przekazanie instalacji do użytkowania, – opracowanie dokumentacji odbiorowej zawierającej w szczególności karty techniczne, aprobaty techniczne, certyfikaty urządzeń oraz materiałów wykorzystanych do budowy instalacji, protokoły odbiorowe i pomiarowe oraz schematy powykonawcze, – opracowanie instrukcji eksploatacji i szkolenie użytkowników instalacji. 2. Zamawiający wymaga, aby: – moc znamionowa zainstalowanych systemów fotowoltaicznych nie była mniejsza niż moc wymagana dla każdej lokalizacji, – pojemność magazynów energii nie była mniejsza niż wymagana pojemność dla każdej lokalizacji. Szczegółowy zakres i sposób wykonania zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ „Wymagania przedmiotowe dla systemów hybrydowych” oraz dokumentacja zawarta w pliku „Opisy lokalizacji”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zaprojektowanie oraz dostawa i montaż hybrydowych mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii, systemem zasilania rezerwowego (awaryjnego) oraz systemem zarządzania integrującym niniejsze systemy wytwórcze z polskim rynkiem energii, przeznaczonych do eksploatacji w gminnych obiektach użyteczności publicznej: 1) Oczyszczalnia ścieków w Czernicy moc systemu PV 16,38 kWp, magazyn energii 30kwh 2) Orlik w Roztoce, ul. Sportowa 2 moc systemu PV 10,01 kWp, magazyn energii 15 kwh 3) OSP Roztoka, ul. 3 Maja 53, moc systemu PV 6,37 kWp, magazyn energii 10kwh 4) Szkoła Podstawowa w Dobromierzu, ul. Podgórna 2, moc systemu PV 12,285 kWp, magazyn energii 20kwh 5) Szkoła Podstawowa w Gniewkowie, Gniewków 3, magazyn energii 10kwh 6) Szkoła Podstawowa w Roztoce, ul. Jana Pawła II 9, magazyn energii 20kwh 7) Świetlica wiejska w Czernicy, Czernica 8, moc systemu PV 10,01 kWp, magazyn energii 20kwh 8) Świetlica wiejska w Kłaczynie, Kłaczyna 94A moc systemu PV 10,01 kWp, magazyn energii 30kwh 9) Świetlica wiejska w Roztoce, ul. 3 Maja 61 moc systemu PV 10,01 kWp, magazyn energii 20kwh