See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti Nemocnice TGM Hodonín – Fáze 2 - opakování
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka, montáž, instalace, implementační práce a zprovoznění souboru technologie a software blíže definovaných v přílohách č.2 a č.3 této zadávací dokumentace (dále též ZD). Předmětem zadávacího řízení je pořízení souboru jednotlivých dvou opatření, které jsou v rámci zadávacího řízení označeny jako jednotlivé dílčí části. Zadavatel umožňuje dílčí plnění. Účastník může podat nabídku na první část, nebo druhou část, nebo obě části zadávacího řízení Zakázka je rozdělena na dvě níže uvedené části: První část zadávacího řízení: Systém pro kontinuální správu procesů IVO dle přílohy č. 2 této ZD Druhá část zadávacího řízení: Realizace perimetrového a centrálního firewallu a vícefaktorový ověřovací systém včetně centralizované správy identit dle přílohy č. 3 této ZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: §56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: První část - Systém pro kontinuální správu procesů IVO
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka, montáž, instalace, implementační práce a zprovoznění souboru technologie a software blíže definovaných v přílohách č.2 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: První část - Systém pro kontinuální správu procesů IVO
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
Los: LOT-0002
Titel: Druhá část veřejné zakázky Realizace perimetrového a centrálního firewallu a vícefaktorový ověřovací systém včetně centralizované správy identit
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka, montáž, instalace, implementační práce a zprovoznění souboru technologie a software blíže definovaných v přílohách č.3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Druhá část veřejné zakázky Realizace perimetrového a centrálního firewallu a vícefaktorový ověřovací systém včetně centralizované správy identit