2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo trapliften - Gemeenten Oldambt, Pekela, Stadskanaal, Veendam en Westerwolde
Beschreibung: Het hoofddoel van deze aanbesteding is om met het doorlopen van een aanbesteding, per 1 december 2026 te komen tot één (1) gezamenlijke raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het uitvoeren van de opdracht; het op basis van nadere opdrachten uitvoeren van de levering en plaatsing en servicedienstverlening (onder andere onderhouden) van Wmo trapliften, zodat inwoners met een beperking zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven participeren in de samenleving. Dit op basis van; • All-in categorieprijzen koop voor de aanschaf van Wmo trapliften; • Een all-in dienstverleningsvergoeding per maand voor het uitvoeren van servicedienstverlening aan alle te leveren Wmo trapliften die eigendom worden van opdrachtgever (all-in categorieprijs servicedienstverlening). Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde maximale waarde van afgerond € 7.000.000,00 (€ 4.700.000,00 + 50% optioneel) exclusief BTW.
Interne Kennung: 89619-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115600 Treppenaufzüge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese openbare aanbesteding Wmo trapliften
Beschreibung: Het hoofddoel van deze aanbesteding is om met het doorlopen van een aanbesteding, per 1 december 2026 te komen tot één gezamenlijke raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het uitvoeren van de opdracht; het op basis van nadere opdrachten uitvoeren van de levering en plaatsing en servicedienstverlening (onder andere onderhouden) van Wmo trapliften, zodat inwoners met een beperking zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven participeren in de samenleving. Dit op basis van; • All-in categorieprijzen koop voor de aanschaf van Wmo trapliften; • Een all-in dienstverleningsvergoeding per maand voor het uitvoeren van servicedienstverlening aan alle te leveren Wmo trapliften die eigendom worden van opdrachtgever (all-in categorieprijs servicedienstverlening). Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde maximale waarde van afgerond € 7.000.000,00 (€ 4.700.000,00 + 50% optioneel) exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 december 2026 en heeft een looptijd tot en met 30 november 2032, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van tweemaal twee (2) jaar.